Kernu mõisahotell oma looduskauni asukohaga keset mõisaparki paisjärve kaldal sobib hästi nii puhkuseks individuaalkulastajale, kes tuleb nautima meie kaunist looduskeskkonda, restorani ja vastavatud Spa volusid, kui ka oobimiseks pulmade voi seminaride jargselt. 

Mitme maja peale kokku on meil 80 voodikohta ja ühes lisavooditega oleme majutanud kuni 90 inimest. Värske maaõhk ja ümbruse vaiksed loodushääled tagavad kõikidele külalistele rahuliku une.

Broneeri majutus ja vaata tubade täpsemaid kirjeldusi siit. Suuremateks üritusteks nagu seminarid ja pulmad, kusi pakkumisi siit:

Hommikusöök serveeritakse mõisa peahoones, Restoranis Ludvig.
PEAMAJA MAJUTUSVÕIMALUSED - SVIIDID
Peamajas on neli sviiti, kõik eri-ilmelised, ruumikad ja luksuslikud. Broneeri ja leia rohkem informatsiooni igauhe kohta siit
Sviitide vaated avanevad kas maalilisele paisjärvele koos päiksetõusuga või vanasse mõisaparki, mille alleede taha loojub kuldne õhtupäike (tornisviidist ja vabariigi sviidist avanevad vaated mõlemaile). Kõikides sviitides levib tasuta WiFi
PEAMAJA MAJUTUSVÕIMALUSED - SUPERIOR JA DELUXE TOAD
Mõisa peahoones on 9 Superior ja 3 Deluxe tuba.

Kõik toad on sisustatud mõisastiilis mööbliga. Tubade seinu kaunistavad fotograaf Argo Argeli loodusfotod. Tubade vaated avanevad kas maalilisele paisjärvele koos päiksetõusuga või vanasse mõisaparki, mille alleede taha loojub kuldne õhtupäike. Kõikides tubades levib tasuta WiFi.

TALLIHOONE JA AIAMAJA

Kernu mõisa vana tallihoone pakub lihtsamat majutust. Tallihoones on lisaks ka pisike saun koos eesruumiga, mille juurde kuulub kaks magamistuba eraldi tualettruumiga

Tallihoone 16 tuba:

  • 4 x Superior tuba (TWIN, Double või TRIPLE)
  • 1 x suurem Superior tuba (DBL) / võimalus lisada kuni 4 lisavoodit
  • 4 x Standard tuba (TWIN / double,  võimalus lisada kuni 2 lisavoodit)
  • 1 x Standard tuba (DBL / võimalus lisada 1 lisavoodi);
  • 1 x Standard tuba (DBL / võimalus lisada kuni 4 lisavoodit)
  • 1 x Saunatuba (kahetoaline, mahutab maksimaalselt 6 külalist)

Superior tüüpi tubades on olemas tualettruumid ja duširuum. Standard tüüpi tubadel on külalistemaja koridoris eraldi tualettruumid ja duširuumid (ühiskasutuseks)

Tallihoone taga on suur mõisa õunaaed, mille saagist pressime igal sügisel naturaalset õunamahla. Korstna otsas pesitseb toonekurg.